ANKARA’DA YENİ BİR ŞEHİR KURULUYOR!

Çok ses getiren ve büyük ilgi gören Bahçe’n Eryaman’nın kurucu ortaklarından MNT İnşaat ve Tuna AŞ’nin yeni projesi,  Elvan’da hayata geçiyor. 10 blok 448 konuttan oluşan Bahçe’n Elvanşehir ile yeni bir şehir inşa ediliyor.

LANSMANA BÜYÜK İLGİ!

Bölgenin en büyük ve tek konsept projesi Bahçe’n Elvanşehir’in 12 Mayıs’ta gerçekleştirilen lansmanı büyük ilgi gördü. Bin kişinin katılımı ile gerçekleşen lansmanda Ankaralılar hem yeni bir şehrin proje detayları hakkında bilgi aldı hem de muhteşem döner ikramı ile Pazar günlerine lezzet kattı.

YENİ BİR FİKİR, YENİ BİR ŞEHİR!

Bölgenin en büyük tek konsept projesi Bahçe’n Elvanşehir’de, 3+1 ve 4+1 konut tipleri, farklı oda seçenekleri ve mahalle konsepti ile aklınızdan geçen tüm konfor ve güvenlik unsurlarını bir arada sunuyor.

Yeşil olmadan yaşam olmaz fikrinden yola çıkarak geliştirilen Bahçe’n Elvanşehir, şehrin griliğinden uzakta mavi ile yeşilin buluştuğu, temiz havanın her daim olduğu bambaşka bir şehirde yerinizi almaya davet ediyor.

ANKARA’NIN YENİ YATIRIM DEĞERİ!

Otoyola yakınlığı ile yatırım değeri yüksek Bahçe’n Elvanşehir’de modern yaşamın gerektirdiği her olanak, zengin donatılarla harmanlanıyor.

Örnek dairelerimizi görmek için, haftanın her günü 10.00-18.00 saatleri arasında satış ofisimizi ziyaret edip, satış görevlilerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.